Teknoloji

Breathedge 2 Resmen Duyuruldu: Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor

 
HypeTrain Digital tarafından yayınlanan ve RedRuins Softworks tarafından geliştirilen uzay temalı hayatta kalma oyunu Breathedge 2 duyuruldu. Retro-fütüristik hayatta kalma oyunu Steam üzerinden PC için satışa sunulacak. Türkçe dil esasına göre sunulacak olan oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı.
 
Gelecek temalı devam filmi geliyor
 
 
 
Breathedge 2, orta galaktik problemlerle karşı karşıya kalan Adam’ın hikayesine devam ediyor. Bir yandan ironik içerikler sunan yapım, diğer yandan hayatta kalma unsurları barındırıyor. Devam oyunu ile birlikte yeni yol arkadaşları karşımıza çıkıyor ve Breathedge Corporation’ın saldırılarına son vermeye çalışıyoruz.
 
Breathedge 2 dünyası, her biri kendi kurallarına, kaynaklarına ve keşfetme olanaklarına sahip birçok farklı bölgeden oluşur. Kendine özgü görsel özelliklere sahip farklı yıldız sistemlerinin yanı sıra, arka planda ilginç gezegenler ve daha fazlası yer alır. Birçok gezegene ve birçok düşmana ev sahipliği yapan üretimde kıyasıya bir gayret içerisine giriyoruz.
 
Breathedge 2’de aynı anda kendi uzay gemimizi yönetebilir ve yükseltebiliriz. Bunun yanı sıra yeteneklerimizi geliştirebilir ve daha güçlü bir konuma gelebiliriz. Gezegenlere inerek gemiden inip onları keşfedebiliriz.
 
Breathedge 2 duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu