Haber

PlayStation Plus Aralık ayı oyun kataloğu açıklandı! Far Cry 5, WWE 2K22 ve daha fazlası

PlayStation Plus Aralık Oyun Kataloğu serisi 14 Aralık Çarşamba günü açıklandı. Açıklanan oyunlarda American Wrestling oyunu WWE 2K22 dışındaki diğer tüm oyunlar 20 Aralık’tan itibaren kütüphaneye eklenecek.

PLAYSTATION PLUS ARALIK OYUNLARI

WWE 2K22 | PS4

WWE 2K, yeniden tasarlanmış oyun motoru ve yeni kontrollerle geri dönüyor. En büyük ve en gerçekçi görünen WWE Süper Yıldızları ve Efsaneleri olarak yerel olarak veya çevrimiçi olarak tek başınıza veya arkadaşlarınıza karşı oynayın. Bir değil iki MyRise tek oyunculu maceraya atılın ve daha önce hiç olmadığı gibi yolculuğunuzu seçmenize izin veren benzersiz erkek ve kadın hikayelerine sahip olun. WWE Genel Müdürü olarak görüntüleri araştırın ve Raw, SmackDown, NXT veya NXT UK’nin dizginlerini alın ve nihai kadronuzu hazırlayın, ardından WWE Evrenindeki en büyük markayı oluşturmak için rakip GM’lere karşı yarışın.

WWE 2K22, 3 Ocak’ta PlayStation Plus Extra ve Premium üyelerine sunulacak.

Uzak Ağlama 5 | PS4

Özgürlerin ve cesurların ülkesi ama aynı zamanda Eden’s Gate olarak bilinen fanatik bir kıyamet günü tarikatına da ev sahipliği yapan Hope County, Montana’ya hoş geldiniz. Direniş ateşini ateşlemek ve kuşatılmış toplumu kurtarmak için tarikat şefi Joseph Seed ve kardeşleri Müjdeciler’e karşı tavır alın. Karakterinizi oluşturun ve Hope County’yi tek başına veya iki oyunculu işbirliğiyle özgürleştirin, ikonik güçlü arabaların, ATV’lerin, uçakların ve daha fazlasının kontrolünü ele geçirin, kült güçlerle destansı savaşlarda çarpışın.

Far Cry Yeni Şafak | PS4

Küresel bir nükleer felaketten 17 yıl sonra, canlı bir kıyamet sonrası dönüştürülmüş Hope County, Montana’da iki oyunculu kooperatifte kendinizi veya bir arkadaşınızı silahlandırın. Diğer hayatta kalanlara katılın ve kalan son kaynakları ele geçirmeye çalışan Highwaymen ve acımasız liderleri The Twins’ten gelen tehlikeli yeni bir tehdide karşı mücadeleye liderlik edin. Silahlar, teçhizat ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm yeni özelliklerin kilidini açmanıza yardımcı olacak ana üssünüzü yükseltmek için Uzmanlar alın, ardından ABD’deki unutulmaz yerlere Keşif Yolculuklarına çıkın.

Far Cry İlkel | PS4

Far Cry serisi Taş Devri’ne dönerken nefes kesen ortamlar ve öngörülemeyen yırtıcı rekabet ile yenilikçi bir açık dünyayı fethedin. Deneyimli bir avcı ve ekibinizin hayatta kalan son üyesi olan Takkar olarak oynayın. Tek bir amacınız var: Av olduğunuz bir dünyada hayatta kalmak. Öngörülemeyen düzensizlik, tehlikeli tehditler ve inanılmaz benzetmelerle dolu yeni bir kaotik zaman dilimini keşfedin.

Ölümcül Kabuk | PS4, PS5

Mortal Shell, parçalanmış bir dünyada akıl sağlığınızı ve dayanıklılığınızı test eden acımasız ve derin bir aksiyon-RPG’dir. İnsanlığın kalıntıları solup çürürken, kıskanç düşmanlar harabelerde iltihaplanır. Şefkatten mahrum değiller, hayatta kalmak üstün bir farkındalık, duyarlılık ve içgüdü gerektiriyor. Dini takipçilerin ima edilen kutsal alanlarını takip edin ve gerçek özlemlerinizi keşfedin.

yargı | PS4, PS5

Eleştirmenlerce beğenilen Yakuza serisini getiren ekipten Takayuki Yagami olarak oynayın, gözden düşmüş avukat, özel dedektife dönüştü ve bu yürek burkan gerilimde bir dizi korkunç cinayeti araştırmak için Kamurocho’nun yeraltı suç ağında seyahat ediyor. Şüphelileri takip edin, ipuçlarını keşfedin ve mahkemeye kanıt getirin. Heyecan verici karşılaşmalarda düşmanları alt etmek için iki benzersiz dövüş stilinden yararlanın.

Yakuza: Ejderha Gibi | PS4, PS5

Bu aksiyon RPG’sinde mazlumdan ejderhaya seviye atla. Tokyo’daki düşük rütbeli bir yakuza ailesinden aşağılık bir homurdanan olan Ichiban Kasuga, işlemediği bir kabahat için 18 yıl hapis yattıktan sonra topluma geri döner. Modern Japon şehrini keşfederken ve savaşırken, ailesinin ihanetinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarırsınız. Toplumdan dışlanmış bir grup insandan bir parti kurun, yeni yeteneklerin ve kombo hünerlerin kilidini açmak için onlarla zaman geçirin. Kendinizi go-kart, atari oyunları veya 50 alt hikayeye kaptırmak için maceranıza zaman ayırın.

Yakuza 6: Hayatın Şarkısı | PS4

Kazuma Kiryu’nun destansı öyküsünün sonunda Dojima Ejderhası, genç mahallesi Haruto’yu savunmaya ve Haruto’nun annesine yapılan korkunç saldırının ardındaki gizemi keşfetmeye çalışan üvey babanın sorumluluğunu üstlenir. Onomichi, Hiroshima’yı keşfedin ve bazı beklenmedik arkadaşların yardımıyla acımasız bir yeraltı suç dünyasına geri dönün, Haruto’yu arayan klanları yenin ve aradığınız cevapları bulun.

Orta Dünya: Mordor’un Gölgesi | PS4

Orta Dünya destanında yeni bir bölümü anlatan bu üçüncü şahıs aksiyon macerasında Mordor’da savaşın ve sizi zorlayan ruhun gerçeğini ortaya çıkarın. Güç Yüzüklerinin kökenlerini keşfedin, efsanenizi oluşturun ve sonunda Sauron’un gazabıyla yüzleşin.

Orta Dünya: Savaşın Gölgesi | PS4

Ordunuzu oluşturmak, Kaleleri fethetmek ve Mordor’a içeriden hükmetmek için düşman hatlarının arkasına geçin. Ödüllü Nemesis System’in her düşman ve takipçiyle nasıl benzersiz kişisel hikayeler yarattığını deneyimleyin ve Orta Dünya’nın bu destansı yeni hikayesinde Karanlık Lord Sauron ve onun Yüzük Tayfunun tüm gücüyle yüzleşin.

Yaya | PS4, PS5

Tüm fikirlerin simgelerde paylaşıldığı ve görme yeteneğinizin bu keyifli ve benzersiz bulmacada test edileceği metinsiz bir yolculuğun keyfini çıkarın. Her cazibe merkezini keşfetmek ve ilerlemek için halka açık tabelaları yeniden düzenleyin ve yeniden bağlayın.

Kötü Dahi 2 | PS4, PS5

Bir Malicious Genius’un kontrolünü elinize alın ve dünya hakimiyeti planları olan hicivli bir casus-kurgu oluşturucuyu etkinleştirin. Kötü olmak bu kadar iyi hissettirdiğinde, Adalet Güçlerinin şansı kalmadı! Kendi benzersiz şeytani sığınağınızı inşa edin ve harika boktan aletler yapın. Hatalı kölelerden oluşan bir birlik eğitin, güçlü Hizmetkarlar toplayın ve Sığınağınızı Adalet Güçlerine karşı koruyun ve kötü planlar yaparak ve bir Kıyamet Günü Cihazı inşa ederek dünyayı yönetin.

Enchiridion’un Macera Zamanı Korsanları | PS4

Selam! Land of Ooo sular altında ve nedenini bulmak Finn ve Jake’e kalmış. Açık denizleri keşfederken, gizli ipuçlarını ararken ve gölgeli şüphelileri sorgularken kahramanlarımıza katılın. Hızlı tempolu taktik savaşta kötü adamlarla savaşmak için kahramanlarınızı yükseltin, öğeleri, büyüleri, iksirleri ve benzersiz nihai kahraman yeteneklerini kullanın ve bu su dolu dünyayı kurtarmak için gizemi çözün!

Ben 10: Güç Gezisi | PS4, PS5

Omnitrix’i giyin ve Ben 10’un inanılmaz uzaylılarına dönüşün, Hex-treme ile usta bir sihirbazın kötü planlarını durdurmak için aksiyon dolu bir 3D dünyada macera ve savaşın. Heyecan verici dövüşte Ben’in karşılaştığı en ölümcül düşmanlardan bazılarıyla savaşın. Eğlenceli bulmacaları çözün, tanıştığınız kasaba halkına yardım etmek için becerilerinizi kullanın ve uzaylılarınızı geliştirmek için güçlendirmeler toplayın. Hatta eğlenceli bir yerel, geliş-çıkış kooperatif oyunu için takım bile oluşturabilirsiniz.

Gigantosaurus Oyun | PS4

Gigantosaurus’un tarih öncesi dünyasını keşfedin ve yarışın. Bu Disney dino benzetmesi, dünyayı kurtarmanın bir modülü, kısmen harika yarış ve animasyon TV dizisine bağlı bu resim oyunundaki tüm dev eğlenceler, kısmen platform oyunu, kısmen yarışçıdır. Tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın, bulmacaları keşfedin ve çözün… ardından bitiş çizgisine ve bir sonraki bölgeye giden hızlı tempolu harika bir ralliye katılın.

Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition | PS4

Devasa bir açık dünyaya, çok sayıda karaktere ve kendi tarzınızda oynayabileceğiniz bir hikayeye sahip olan, Obsidian Entertainment’ın ustalarından bu ödüllü tek oyunculu RPG’nin Ultimate Sürümü, tüm önemli güncellemeleri ve genişletmeleri içerir. Tanrı Eothas uykusundan uyandı, kalenizin altından fırladı, halkınızı öldürdü ve ruhunuzun bir parçasını çaldı. Artık yalnızca siz ve arkadaşlarınız, Deadfire Archipelago’yu ayaklar altına alan haydut tanrının entrikalarını ortaya çıkarabilirsiniz.

Solucanlar KİS | PS4

Muhteşem, elle çizilmiş 2B görünümü, yepyeni silahların, personelin, araçların ve binaların tanıtımı ve çok sevilen klasik silahların ve oynanışın geri dönüşü ile Worms WMD, şimdiye kadarki en güzel solucan deneyimidir. Emrinizin altındaki devasa yeni ve klasik silah cephaneliğini kullanarak, artan zorluk seviyesinde 30 kampanya seviyesinde ilerleyin, ardından dereceli oyun da dahil olmak üzere her biri yerel veya çevrimiçi çok oyunculu modda sekiz adede kadar solucanla komik taktiksel solucan savaşında beş rakibe kadar meydan okuyun.

Escapist 2 | PS4

The Escapists 2’de bir mahkumun hayatına dönerken dünyanın en şiddetli hapishanelerinden kaçmanın zamanı geldi. Hapishaneler zorlaştıkça, kaçış planlarınızda daha yaratıcı olmanız gerekecek. Her hapishane kaçışını kısa sürede halletmek için tonlarca seçenek var. Kesin kaçış takımını oluşturmak ve şimdiye kadarki en çılgın kaçışları tasarlamak için neden en fazla 3 arkadaşınızla birleşmiyorsunuz? Sinsi maceralarınıza hazırlanmak için çevrimiçi atlayın veya bir kanepede toplanın.

PLAYSTATION PLUS PREMIUM

Sırt Yarışçısı 2 | PSP

PSP klasiğinin bu geliştirilmiş versiyonunda müthiş bir skorla desteklenen muhteşem atari yarışının tadını çıkarın. Oyun, rakipleri (ve en iyi zamanlarınızı) yenmek için yarış pistleri ve kilidi açılacak arabalarla dolu. PSP klasiğinin bu benzetilmiş versiyonu, üst işlem, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel görüntü filtreleri ile geliştirilmiştir.

Göksel Kılıç | PS3

Ninja Theory’nin üçüncü şahıs aksiyon-macera filmi, Nariko’nun işgalci bir Kral ve ordusundan intikam almaya çalışırken dramatik bir intikam öyküsünü anlatıyor. Ancak görevini yerine getirmek için kullandığı antik İlahi Kılıç yalnızca birden fazla saldırı seçeneği sunmakla kalmayıp aynı zamanda yaşam gücünü de yavaş yavaş tükettiğinden, zaman ona karşıdır. Zafere giden yolda savaşmak için büyüyen düşman ordularına, usta kombolara ve farklı dövüş duruşlarına katılın.

Oddworld: Abe’in Çıkışı | PS1

Abe, bu devam filminde orijinal Oddworld’e geri dönüyor. Abe’nin huzurlu emekliliği, Mudokon Ruh Rehberlerinden gelen bir vizyon tarafından ziyaret edildiğinde paramparça olur ve Magog Kartelinin son derece bağımlılık yapan bir SoulStorm Brew yapmak için kemik toplamak üzere kutsal Mudokon ölüler şehri Necrum’da madencilik yaptığını öğrenince paramparça olur. Bu sürüm, ana işlem, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel görüntü filtreleri ile geliştirilmiştir.

Langırt Kahramanları | PSP

Bağımlılık yaratan oyun, kolay kontroller ve langırt masaları ile çılgın top çevirme eğlencesinin tadını çıkarın. Her masa, Uncharted ve Hot Shots Golf gibi farklı bir PlayStation serisine dayanmaktadır. Topunuzu oyunda tutun ve bir masanın tüm özelliklerini etkinleştirin. Bu sürüm, ana işlem, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel görüntü filtreleri ile geliştirilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu