Haber

Acun Ilıcalı hangi kulübü satın alacak? Acun Ilıcalı yeni bir kulüp mü satın alıyor? Acun Ilıcalı Avrupa’dan kulüp mü alacak?

Acun Ilıcalı , Avrupa’dan bir kulüp daha almak için kolları sıvadı. Ilıcalı’nın bünyesine katacağı yeni kulübün adresi İrlanda oldu. İngiliz basınında yer alan habere göre Acun Ilıcalı tarafından yeni bir kulüp satın alınmasıyla ilgili gelişmeler var. Peki Acun Ilıcalı hangi kulübü satın alacak? Acun Ilıcalı yeni bir kulüp mü satın alıyor? Acun Ilıcalı Avrupa’dan kulüp mü alacak?

ACUN ILICALI HANGİ KULÜBÜ ALACAK?

İrlanda Ligi ekiplerinden Shelbourne FC ile Athletic arasındaki maçı tribünlerden izleyen Ilıcalı’nın yakın zamanda kulüp hisselerini alması bekleniyor. İngiliz basınında yer alan habere göre Acun Ilıcalı, İrlanda Ligi ekiplerinden Shelbourne FC’yi satın almaya çok yaklaştı. Geçtiğimiz günlerde takımın Athletic ile oynadığı maçı tribünden izleyen Ilıcalı’nın yakın zamanda Shelbourne FC’nin hisselerini alması bekleniyor.

TEKNİK DİREKTÖR KİMDİR?

Shelbourne FC İrlanda Ligi’nde 5. sırada. Takımın teknik direktörlüğünü ise Chelsea’nin eski oyuncularından Damien Duff yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu