Haber

HBO Max’ten Hogwarts Legacy dizisi geliyor

Bizden geriye kalanlarJK Rowling’in HBO Max’teki seri uyarlamasından sonra Harry Potter dünyasında geçen büyücülük oyunu büyük ilgi gördü. Hogwarts Mirasıüzerine kurulu bir dizi olduğu iddia edildi.

HOGWARTS LEGACY DİZİSİ HBO MAX’TAN GELİYOR

Giant Freakin Robot’un paylaştığı özel habere göre kaynakları, HBO Max’in Hogwarts Legacy oyununa dayanan bir dizi geliştirdiğini duyurdu. HBO’nun The Last of Us dizisi büyük ilgi gördükten sonra Hogwarts Legacy için dizi uyarlaması çekmek olağan hale geldi.

HARRY POTTER ROMANINDAN ÖNCE GEÇECEK

Dizinin henüz geliştirme aşamasında olduğu ileri sürülüyor ancak dizinin gelip gelmeyeceği şu an net değil. Warner Bros. Yakın zamanda piyasaya sürülen Hogwarts Legacy oyunu gibi, seri uyarlamasının da orijinal Harry Potter romanları ve Fantastik Canavarlar spinoffundan önce gerçekleşeceği bildiriliyor.

1800’lerde geçen Hogwarts Legacy, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda eski büyülerden yararlanma konusunda ender bir yeteneğe sahip bir öğrencinin hikayesini anlatıyor. Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X|S, Steam ve Epic Games için yayınlandı.

haberkemah.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu